UCZEŃ > Zajęcia dodatkowe

Poniżej załączamy wykaz zajęć dodatkowych w Roku Szkolnym 2018/2019.

lprodzaj zajęćOsoba prowadzącaNazwa zajęćklasyLiczba godzin

(tyg.)
Dzień tyg.Godz. lekcyjna    
zajęcia wyrównawczeK. NartowskaZajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego1czwartek15.40 - 16.25
zajęcia wyrównawcze – nauczanie zintegrowaneH. SawaZajęcia wyrównawcze z j. polskiego2 b1poniedziałek10.45 – 11.30
Zajęcia wyrównawcze z matematyki2 b1wtorek12.55 – 13.40
zajęcia wyrównawcze – matematykaM. KolkaZajęcia wyrównawcze z matematyki4a,c,d1środa8.00 – 8.45
Zajęcia wyrównawcze z matematyki4 b1piątek8.00 – 8.45
zajęcia wyrównawcze –

j. polski,
I.FischerZajęcia wyrównawcze7a1środa12.55 – 13.40
E. JaworskaZajęcia rozwijające umiejętności czytania i pisania5a1środa8.55 – 9.40
I.WalendzewiczZajęcia wyrównawcze6a/b1piątek13.50 – 14.35
M. SadowskaZajęcia wyrównawcze4b/4d1indyw.
zajęcia wyrównawcze –

historia
M.DanowskiZajęcia wyrównawcze41poniedziałek12.55 – 13.40czwartek14.45 – 15.30
przygotowanie do egz. – przedmioty humanistyczneI.FischerPrzygotowanie do egzaminu

z j. polskiego
8c1wtorek8.00 – 8.457a1środa12.55 – 13.40
E. WroszPrzygotowanie do egzaminu

z j. polskiego
8 a1poniedziałek8.00 – 8.45
8 b1czwartek8.00 – 8.45
przygotowanie do egz. zewnętrznych  – przedmioty matematyczno-przyrodniczeA.StańkowskaPrzygotowanie do egzaminu z matematyki8a1piątek8.00- 8.45
8b1poniedziałek8.00 – 8.45
J. GorzkowskaPrzygotowanie do egzaminu z matematyki8 c1czwartek12.55 – 13.407b1środa12.55 – 13.40
przygotowanie do egz. zewnętrznych – j. obcyA.AndruszakPrzygotowanie do egzaminu |

j. angielskiego
8c1piątek8.00 – 8.45
A.AndruszakPrzygotowanie do egzaminu

z j. angielskiego
8b1poniedziałek14.45 – 15.30
J. DębniakPrzygotowanie do egzaminu

z j. angielskiego
8a1czwartek15.40 -16.20
Innowacje pedagogiczneA.Żołubak„Colourful English”4 i 52czwartek13.50 – 15.30
H. Adamska“English Drama Club”3a1,5czwartek12.55- 14.00
H. Adamska“English Drama Club”3b1,5poniedziałek

    1. – 10.40


A.AugusiakZaj. kulturalno-literackie „Słowne igraszki”3 b2piątek11.50 – 13.40
J. MyszkaZaj. kulturalno-literackie „Słowne igraszki”3 a2środa8.55 – 11.30
A.KoszarowskaZaj. matematyczno- przyrodnicze „ Świat wokół nas”2a2piątek9.50 – 11.30
A.PietrzakZaj. matematyczno- przyrodnicze „ Świat wokół nas”2 b2środa11.50 – 13.40
D.MusińskaZaj. matematyczno- przyrodnicze „ Świat wokół nas”2 c2wtorek11.50 – 13.40
A.KoprowskaZaj. artystyczne -„Mały artysta”1b2czwartek11.50 – 13.40
B. GiecołdZaj. artystyczne -„Mały artysta”1 a2Piątek8.00 – 9.50
Koła humanistyczneK. StellerKoło czytelnicze – „Przygoda z książką”62poniedziałek13.50- 15.30
M. WitkowskaZaj. czytelnicze – „ Bajki pomagajki”1-32wtorek12.55 – 13.40
A.SłomionZaj. bajko terapeutyczne –

„ Bajki pomagajki”
0a2poniedziałek,

piątek
15.00- 16.00
M.DanowskiKoło historyczneV1środa13.50-14.50
IV1poniedziałek14.45 – 15.30
M. Żmuda„Poznawanie przez czytanie”1b1wtorek13.50 – 14.35
1a1poniedziałek13.50 – 14.35
koła: przyrodnicze, chemiczne, fizyczne, geograficzne, informatyczneA.WelzKoło przyrodniczo-biologiczno-chemiczne – „Eksperyment”4-51poniedziałek14.45 – 15.30
A. WelzKoło biologiczno – przyrodnicze7-81wtorek14.45 – 15.30
M. BehrendtKoło fizyczne7-81poniedziałek15.40 – 16.25
M. Beńko„Pobudzanie kreatywności”8 d2środa,

czwartek
13.40 – 14.35
N. LelmacherKoło geograficzno-przyrodnicze5-811 w miesiącu sobota9.00 – 13.00
N. LelmacherKoło przyrodnicze4-51środa13.50 – 14.35
M. KolkaKoło informatyczne – przygotowanie do konkursu kuratoryjnego4-81środa14.45 – 15.30
Koło informatyczne1-31środa13.50 – 14.35
WolontariatE. JaworskaAkademia Przyszłości1według harmonogramu
H.AntoniakWolontariat i PCK5-72według harmonogramu
K.HałatWolontariat „Nieśmy nadzieję”Według harmonogramu
koła języków obcychH.Adamska„Play & Say”2 a

2 c
1czwatrek
środa
14.45 – 15.30
H.Adamska„Play & Say”2b1wtorek12.55- 13.40
zajęcia turystyczneA.PopekKoło turystyczne – „Pełzające Durszlaki”4-8sobotywedług harmonogramu
koło szachoweM.Danowskikoło szachowe31wtorek8.00 – 8.45
2piątek14.45 – 15.30
zajęcia sportoweM. SzarafinZajęcia ogólnorozwojowe1-31poniedziałek12.55 – 13.40
Piłka nożna2-31poniedziałek13.50-14.35
B. FlorczukGry i zabawy21poniedziałek12.55 – 13.40
Gry i zabawy21środa13.50 – 14.35
Gry i zabawy31czwartek13.50 – 14.35
J. KarczewskiGry zespołowe7-82poniedziałek13.50 – 15.30
M. SkrodzkiGry i zabawy tenisowe4-7wtorek15.40 – 16.25
środa15.40 – 16.25
W. Konopkasks31czwartek14.45 -15.30
sks22czwartek15.40 – 16.25
koła artystycznes. MaristellaKoło teatralne4-82Według harmonogramu
M. SadowskaSztuka mówienia4-81środa/czwartekświetlica
K. WilkKoło plastyczne „Młody plastyk”4-71wtorek15.40 – 16.25
M. KardaśKoło wokalne4-72wtorek14.45 – 15.30
piątek8.55 – 9.40
zajęcia w świetlicy, w oddziałach przedszkolnychA.KaśkówKoło taneczno – ruchowe „Tańczyć każdy może”1-32wtorek12.55 – 14.35
1-32środa12.55 – 14.35
A.CybulakKoło taneczno – ruchowe „Tańczyć każdy może”1a1wtorek9.50 – 10.35
1bpiątek13.40 – 14.35
M. DoleckaZaj. plastyczno-techniczne „ Esy floresy”2a1-3poniedziałek11.50- 12.352b1-3wtorek13.50 – 14.35
I.SzwabaZaj. relaksacyjne- „Medyterapia”3b1środa13.50 – 14.35
1piątek12.55 – 13.40
A.MatyjaszczykBajkoterapia1 -31poniedziałek15.40 – 16.25
Bajkoterapia1 -31czwartek9.50 – 10.35
M. MaśnicaTutoring – pomoc w nauce z j. polskiego i matematyki4a2środa, czwartek13.50 – 14.35
A.KrólTrening umiejętności społecznych – TUS0a2
K. GniedziejkoZaj. wyrównawcze – „Więcej umiem więcej wiem”0 b2poniedziałek

piątek

12.00 – 13.00

11.00 – 12.00

N. MeringGry i zabawy ruchowa dla oddziałów przedszkolnych0a

0b

1wtorek,

czwartek
11.00 – 12.00
A.KrólMuzykoterapia z relaksacją0a0,5hwtorek9.00 – 9.30
0b0,5hczwartek9.00 – 9.30
Gry i zabawy interakcyjne0b0,5hponiedziałek13.00 – 13.30
0b0,5hczwartek13.30 – 14.00
17.InneA.PietrzakOdyseja Umysłu3 b2 hwtorek13.50 – 15.30
                                                                             

Pin It on Pinterest

Share This