Świątecznie, rodzinnie, smacznie i wesoło… – tak było na festynie

14 grudnia 2018

Świątecznie, rodzinnie, smacznie i wesoło…
Tak właśnie upłynął, 8 grudnia, Mikołajkowy Festyn w Szkole Podstawowej nr 39.

Stoiska przygotowane przez Uczniów i Rodziców uginały się pod ciężarem świątecznych pyszności: pierników, babeczek, ciasteczek, przetworów oraz własnoręcznie wykonanych stroików i ozdób choinkowych.

Jak co roku, niezapomnianych wrażeń dostarczyli nam nauczyciele występujący w przedstawieniu pt.: „Pinokio”. Zachwytom i uznaniom dla reżyserii oraz gry aktorskiej naszego grona pedagogicznego nie było końca!!

Podczas festynu nikt nie odczuwał głodu. Na przepyszne ciasta, placki, grochówkę, gofry, owoce w czekoladzie, sok owocowy, żelki czy popcorn skusił się każdy z nas. Można było również uatrakcyjnić swój wygląd wplatając we włosy kolorowe pasemka, malując twarz czy paznokcie. A efekt uwiecznić na zdjęciu wykonanym w Foto- budce. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Zwycięzcy nagrody głównej gratulujemy! Aż szkoda, że to wszystko już za nami.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne świętowanie.
Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Gościom dziękujemy z całego serca!!! Dzięki Państwa hojności na konto Rady Rodziców udało się przekazać kwotę około 5800 złotych.

Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2019.

WAŻNE INFORMACJE

advertisement