RODZIC > Pomoc materialna MOPR

INFORMATORY I WNIOSKI

Informujemy, że udzielaniem pomoc materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Gdańsk (stypendium szkolne i zasiłek szkolny) zajmuje się Dział Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie mieszczącym się przy ulicy Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

Poniżej do pobrania informacje oraz wnioski dla osób zainteresowanych ubieganiem się o przyznanie stypendium szkolnego (pomoc związana z sytuacją materialną ucznia) lub zasiłku szkolnego (pomoc związana ze zdarzeniem losowym, które wystąpiło w rodzinie ucznia).

Więcej szczegółów w poniżej załączonych dokumentach:

Informator Stypendium Szkolne

wniosek o przyznanie stypendium szkolnego

Informator Zasiłek Szkolny

wniosek o przyznanie zasiłku szkolnego

wykaz faktur

WAŻNE INFORMACJE

advertisement

KALENDARZ

 • pon
  11
  Lut
  2019
  nie
  24
  Lut
  2019

  Ferie zimowe

 • wt
  26
  Mar
  2019

  Spotkanie informacyjne

 • czw
  18
  Kwi
  2019
  wt
  23
  Kwi
  2019

  Wiosenna przerwa świąteczna

 • wt
  14
  Maj
  2019

  Spotkanie informacyjne

 • pt
  21
  Cze
  2019

  Zakończenie rocznych zajęć dydaktycznych

UCZESTNICZYMY

Pin It on Pinterest

Share This