UCZEŃ > Plany lekcji

ZERÓWKI
Dni tygodniaCzas trwania lekcji K.GniedziejkoA.SłomionA.KrólA.WirskaN.MeringM.Rutkowska
O AO AO AO BO BO B
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45xx
8.55 - 9.40xxx/j.ang.x
9.50 - 10.35xxxx
10.45 - 11.30xxxx
11.50 - 12.35xxxx
12.55 - 13.40xxxx
13.50 - 14.35xx
14.45 - 15.30xx
15.40 - 16.25xx
16.30 - 17.15xx
WTOREK8.00 - 8.45xx
8.55 - 9.40xxxx
9.50 - 10.35x/j.ang.xxx
10.45 - 11.30xxxx
11.50 - 12.35xxxx
12.55 - 13.40xxx
13.50 - 14.35xx
14.45 - 15.30xx
15.40 - 16.25xx
16.30 - 17.15xx
ŚRODA8.00 - 8.45xx
8.55 - 9.40xxxx
9.50 - 10.35x/j.angxxx
10.45 - 11.30xxxx
11.50 - 12.35xxxx
12.55 - 13.40relx/relxx
13.50 - 14.35xx/rel
14.45 - 15.30xx
15.40 - 16.25xx
16.30 - 17.15xx
CZWARTEK8.00 - 8.45xx
8.55 - 9.40xxxx
9.50 - 10.35xxxx
10.45 - 11.30xxx/ GKx
11.50 - 12.35xxxx
12.55 - 13.40xxx(społ)
13.50 - 14.35xx
14.45 - 15.30xx
15.40 - 16.25xx
16.30 - 17.15xx
PIĄTEK8.00 - 8.45xx
8.55 - 9.40x/ GKxxx
9.50 - 10.35xxx/j.ang.x
10.45 - 11.30x/ relxxx
11.50 - 12.35x(społ)xxx
12.55 - 13.40xxxx
13.50 - 14.35xx/rel
14.45 - 15.30xx
15.40 - 16.25xx
16.30 - 17.15xx
KLASY I
Dni tygodniaCzas trwania lekcji B.Giecołd A.Koprowska 
I AI B
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45e.wcz.17
8.55 - 9.40e.wcz.17
9.50 - 10.35rel.17gk1
10.45 - 11.30wfp1e.wcz.17
11.50 - 12.35zaj.kom15e.wcz.17
12.55 - 13.40ćw.koord.sge.wcz.17
13.50 - 14.35pnswfs
14.45 - 15.30etyka12zaj. sport.s
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
WTOREK8.00 - 8.45j.ang.17
8.55 - 9.40rel.17
9.50 - 10.35e.wcz.17
10.45 - 11.30zaj.ogól.1e.wcz. 17
11.50 - 12.35j.ang.17wfp1
12.55 - 13.40e.wcz.17
13.50 - 14.35e.wcz.17
14.45 - 15.30e.plast.17
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
ŚRODA8.00 - 8.45e.wcz.17
8.55 - 9.40e.wcz.17
9.50 - 10.35e.wcz.17zaj.ogól.1
10.45 - 11.30rel.17gk1
11.50 - 12.35gk1j.ang.17
12.55 - 13.40zaj.sport.se.wcz.17
13.50 - 14.35e.wcz.17
14.45 - 15.30e.plast.17
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15etykaetyka
CZWARTEK8.00 - 8.45e.wcz.17
8.55 - 9.40e.wcz.17
9.50 - 10.35e.wcz.17
10.45 - 11.30e.wcz.17zaj.kom.15
11.50 - 12.35j.ang.17z.plast.2
12.55 - 13.40e.wcz.17z.plast.2
13.50 - 14.35e.wcz.17
14.45 - 15.30wfp
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
PIĄTEK8.00 - 8.45zaj.plast2e.wcz.17
8.55 - 9.40zaj.plast2rel.17
9.50 - 10.35gk1e.wcz.17
10.45 - 11.30wfp1e.wcz.17
11.50 - 12.35e.wcz.17wfp1
12.55 - 13.40e.wcz.17zkk13
13.50 - 14.35e.muz.17
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
KLASY II
Dni tygodniaCzas trwania lekcji A.Koszarowska A.Pietrzak D.Musińska 
II AII BII C
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45e.wcz.5e.wcz.4
8.55 - 9.40e.wcz.5e.wcz.4
9.50 - 10.35e.wcz.5wfp1
10.45 - 11.30rel.5e.wcz.4
11.50 - 12.35rel.13gk1
12.55 - 13.40gizp1e.wcz.13gizp1
13.50 - 14.35pnse.wcz.13pns
14.45 - 15.30e.muz13etyka25
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
WTOREK8.00 - 8.45gk1e.wcz.13zaj.sport.sg
8.55 - 9.40zaj.sport.sge.wcz.13e.wcz.4
9.50 - 10.35j.ang.5e.wcz.13e.wcz.4
10.45 - 11.30e.wcz.5j.ang13e.wcz.4
11.50 - 12.35e.wcz.5zaj.kom.15z.m.p2
12.55 - 13.40e.wcz.5k. ang.s.g.z.m.p.2
13.50 - 14.35wfp1
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
ŚRODA8.00 - 8.45zaj.kom.15e.wcz13e.wcz.4
8.55 - 9.40e.wcz.5rel.13e.wcz.4
9.50 - 10.35wfpe.wcz.13wfp1
10.45 - 11.30e.wcz.5wfp1j.ang.4
11.50 - 12.35e.plast.5z.m.p2rel.4
12.55 - 13.40rel. 5z.m.p2gk1
13.50 - 14.35giz/ k.inf.p1/15giz/ k.inf.p1/15giz/ k.inf.p1/15
14.45 - 15.30k. ang.23k. ang.23
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
CZWARTEK8.00 - 8.45wfp1
8.55 - 9.40e.wcz.5j.ang.13
9.50 - 10.35j.ang.5zaj.sport.sgzkk3
10.45 - 11.30e.wcz.5wfp1j.ang.4
11.50 - 12.35e.muz.5e.wcz.13zaj.kom.15
12.55 - 13.40gk1e.wcz.13rel.4
13.50 - 14.35e.plast13e.wcz.4
14.45 - 15.30gk1e.plast.4
15.40 - 16.25skspskspsksp
16.30 - 17.15
PIĄTEK8.00 - 8.45e.wcz.13e.wcz.4
8.55 - 9.40zkk3e.wcz.13e.wcz.4
9.50 - 10.35z.m.p.2e.wcz.13e.wcz.4
10.45 - 11.30z.m.p.2wfsgwfp
11.50 - 12.35e.wcz.5j.ang.13e.muz.4
12.55 - 13.40e.wcz.5gk1j.ang.4
13.50 - 14.35j.ang.5
14.45 - 15.30k. szach.21k. szach.21k. szach.21
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
KLASY III
Dni tygodniaCzas trwania lekcji J.Myszka B.Augusiak 
III AIII B
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45e.wcz.13
8.55 - 9.40e.wcz.13k.t.j.2
9.50 - 10.35e.wcz.13k.t.j.2
10.45 - 11.30j.ang13gk1
11.50 - 12.35wfp1j.ang16
12.55 - 13.40e.muz.4e.wcz.16
13.50 - 14.35pnse.wcz.16
14.45 - 15.30etyka12e.muz.16
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
WTOREK8.00 - 8.45k. szach.16k. szach.16
8.55 - 9.40j.ang.16
9.50 - 10.35gk1e.wcz.16
10.45 - 11.30wfp1e.wcz.16
11.50 - 12.35rel.13e.wcz.16
12.55 - 13.40e.wcz.13rel.16
13.50 - 14.35e.wcz.13
14.45 - 15.30e.wcz.13
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
ŚRODA8.00 - 8.45e.wcz.16
8.55 - 9.40z.lit.2wfp1
9.50 - 10.35z.lit.2zaj.spos
10.45 - 11.30e.wcz.13e.wcz.16
11.50 - 12.35e.wcz.13e.wcz.16
12.55 - 13.40e.wcz.13j.ang.16
13.50 - 14.35j.ang.13
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15etyka12
CZWARTEK8.00 - 8.45e.wcz.13e.wcz16
8.55 - 9.40wfp1e.wcz16
9.50 - 10.35e.wcz.13wfp
10.45 - 11.30rel.13e.plast.16
11.50 - 12.35gk1rel.16
12.55 - 13.40kjtsgzaj. kom.15
13.50 - 14.35giz/k.j.tp1/sggizp1
14.45 - 15.30skspsksp
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
PIĄTEK8.00 - 8.45e.wcz.16
8.55 - 9.40e.wcz.16
9.50 - 10.35zaj.sport.sgwfp
10.45 - 11.30j.ang.13gk1
11.50 - 12.35e.wcz.16z.lit/zkk2
12.55 - 13.40e.wcz.16z.lit2
13.50 - 14.35zaj.kom.15
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
KLASY IV
Dni tygodniaCzas trwania lekcji M.Danowski M.Kolka M.Skordzki M.Sadowska 
IV AIV BIV CIV D
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45wf/wfp/swf chł.pwf dz.sprzyr.12
8.55 - 9.40wf/wfs/pwf chł.swf dz.pplast.14
9.50 - 10.35j.pol.18j.ang.15zaj.wych21mat.4
10.45 - 11.30przyr.12mat.16rel.czyt.j.ang.18
11.50 - 12.35mat.18j.pol5j.ang.23hist.22
12.55 - 13.40zkk3przyr.19j.pol.24j.pol.5
13.50 - 14.35
14.45 - 15.30k. hist.21k. hist.21k. hist.21k. hist.21
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
WTOREK8.00 - 8.45j.pol.5
8.55 - 9.40zkkczyt.j.pol.5
9.50 - 10.35his.czyt.wf dz.s/pwf chł.p/swf/wfs/p
10.45 - 11.30mat.20wf dz.p/swf chł. s/pwf/wfp/s
11.50 - 12.35j.pol.18mat.4j.pol.24rel.czyt.
12.55 - 13.40j.ang.23tech.18mat.25inf.15
13.50 - 14.35rel.24muz.14j.ang.23
14.45 - 15.30plast.14rel.16inf.15
15.40 - 16.25k.plast.14k.plast.14k.plast.14k.plast.14
16.30 - 17.15skssskssskssskss
ŚRODA8.00 - 8.45z.w.m.5przyr.19z.w.m.5z.w.m.5
8.55 - 9.40mat.18mat.16mat.25muz.14
9.50 - 10.35j.ang.23rel.4hist.16mat.5
10.45 - 11.30inf.15hist.21j.pol. 24j.ang.23
11.50 - 12.35j.pol.18j.pol.23wf chł.p1wf chł.p1
12.55 - 13.40przyr.12j.pol.4wf chł.pwf chł.p
13.50 - 14.35k.przyr./ k.infk.przyr./k.infk.przyr./k.infk.przyr./k.inf.
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
CZWARTEK8.00 - 8.45wf chł.s/pwf chł.s/pplast.14przyr.12
8.55 - 9.40wf chł.p/swf chł.p/sprzyr.12j.pol.4
9.50 - 10.35j.pol.16j.ang.15j.ang.23zaj.wych.4
10.45 - 11.30zaj.wych.2plast.14j.pol.24j.ang.12
11.50 - 12.35mat.20j.pol.12mat.25mat.4
12.55 - 13.40muz.14mat.25rel.16dod. wych.18
13.50 - 14.35k.jęz.-plast.21zaj.wych25muz.14k.jęz.-plast./zkk24
14.45 - 15.30k.jęz.-plast.21k.jęz.-plast.21k.jęz.-plast.21k.jęz.-plast.21
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
PIĄTEK8.00 - 8.45j.pol.18z.w.m.5j.pol.24tech.14
8.55 - 9.40j.ang.23j.ang.14przyr.12rel.5
9.50 - 10.35rel.czyt.zaj.kom.15tech.14j.pol.5
10.45 - 11.30tech.14j.pol.4mat.25mat.5
11.50 - 12.35wf dz. p/swf dz.p/swf dz.p/swf dz.p/s
12.55 - 13.40wf dz.s/pwf dz.s/pwf dz.s/pwf dz.s/p
13.50 - 14.35zaj.sport.szaj.sport.szaj.sport.szaj.sport.s
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
KLASY V
Dni tygodniaCzas trwania lekcji A. Żołubak I. Walendzewicz E. Wrosz A. Stańkowska 
V AV BV CV D
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45inf.15j.ang.18biol.19j.ang.16
8.55 - 9.40mat.18inf.15j.ang.16biol.19
9.50 - 10.35geog.12hist.16plas.14mat.25
10.45 - 11.30biol.19j.pol22j.pol.24plast.14
11.50 - 12.35j.pol.20mat.25rel.czyt.j.pol.24
12.55 - 13.40muz.14geog.12mat.25inf.15
13.50 - 14.35rel.12zaj.wych.24muz.14
14.45 - 15.30zaj.wych.22etyka12
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
WTOREK8.00 - 8.45mat.18hist.21mat.25
8.55 - 9.40j.ang.15mat.25muz.14hist. 18
9.50 - 10.35hist.18j.ang.23j.ang.15j.pol.24
10.45 - 11.30j.pol.18j.pol.22j.pol.24rel.czyt.
11.50 - 12.35wf/wfs/pwf chł.p/swf dz./ zkk ch.s/p/3mat.25
12.55 - 13.40wf/wfp/swf chł. /zkk dz.p/s/czyt.wf dz.s/pzkk dz.
13.50 - 14.35plast.18zkkczyt.zkk. ch.
14.45 - 15.30k.b.p.19k.b.p.19k. b.p.19k.b.p..19
15.40 - 16.25k.plast.14k.plast.14k.plast.14k.plast.14
16.30 - 17.15skssskssskssskss
ŚRODA8.00 - 8.45muz.14j.pol24mat.25
8.55 - 9.40j.pol.22hist.21j.ang.23
9.50 - 10.35mat.18mat.25geog.12tech.14
10.45 - 11.30j.pol.18wf dz.pwf chł.swf/wfs/p
11.50 - 12.35tech.14wf.dzswf chł.pwf/wfp/s
12.55 - 13.40j. ang.23hist. 24
13.50 - 14.35k.hist.22k. hist22k. hist.22k. hist.22
14.45 - 15.30k.inf15k.inf.15k.inf15k.inf.15
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15etyka
CZWARTEK8.00 - 8.45rel.4j.pol.22mat.25
8.55 - 9.40j.ang.15plast.14j.ang.23
9.50 - 10.35mat.18rel.czyt.inf.15
10.45 - 11.30wf/wfs/pwf chł.p/swf dz.p/smat.25
11.50 - 12.35wf/wfs/pwf chł.s/pwf dz.s/pj.pol.24
12.55 - 13.40j.pol.22j.pol.24
13.50 - 14.35k.jęz.-plast.21k.jęz.-plast21k.jęz.-plast21rel.16
14.45 - 15.30k.jęz.-plast.21k.jęz.-plast21k.jęz.-plast21k.jęz.-plast.21
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
PIĄTEK8.00 - 8.45wf dz.s/pwf chł.p/swf/wfp/s
8.55 - 9.40hist.18wf dz.s/pwf chł./ zws/pw/wfs/p
9.50 - 10.35j.pol.18j.pol.16mat.25j.ang.23
10.45 - 11.30zaj.wych.16j.ang.15j.pol.24geog.12
11.50 - 12.35rel.18biol. 19j.pol.24zaj.wych.25
12.55 - 13.40mat.25rel.22j.pol.24
13.50 - 14.35k.przyr.12tech.14hist.21
14.45 - 15.30zaj.sport.szaj.sport.stech.14zaj.sport.s
15.40 - 16.25zaj.sport.s
16.30 - 17.15
KLASY VI
Dni tygodniaCzas trwania lekcji M. Kardaś N.Lelmacher 
VI AVI B
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45plast.14j.ang.gr 223
8.55 - 9.40przyr.12mat.20
9.50 - 10.35wf/wfs/pwf/wfs/p
10.45 - 11.30wf/wfs/pwf/wfs/p
11.50 - 12.35j.pol.4przyr.12
12.55 - 13.40mat.20j.pol.22
13.50 - 14.35j.pol.22
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
WTOREK8.00 - 8.45rel.12j.ang.gr.123
8.55 - 9.40mat.12mat.19
9.50 - 10.35j.pol.21muz.14
10.45 - 11.30j.ang.23rel.14
11.50 - 12.35j.pol.22hist.21
12.55 - 13.40his.21j.pol.22
13.50 - 14.35zkk12zaj.kom.15
14.45 - 15.30zkk12
15.40 - 16.25k.plast.14k.plast.14
16.30 - 17.15skssskss
ŚRODA8.00 - 8.45wf/wfs/pwf/wfp/s
8.55 - 9.40wf/wfp/swf/wfs/b
9.50 - 10.35j.pol.22mat.21
10.45 - 11.30przyr.12tech.14
11.50 - 12.35mat.19j.pol.22
12.55 - 13.40muz.14j.pol.22
13.50 - 14.35j.ang. gr.223
14.45 - 15.30k.inf15k.inf.15
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
CZWARTEK8.00 - 8.45mat.18j.ang.gr.221
8.55 - 9.40mat.18mat.21
9.50 - 10.35j.ang.21przyr.12
10.45 - 11.30j.pol.18hist.21
11.50 - 12.35j.pol.18plast.14
12.55 - 13.40rel.12j.ang. gr.123
13.50 - 14.35
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
PIĄTEK8.00 - 8.45j.ang.23j.ang.gr122
8.55 - 9.40zaj.kom.15mat.19
9.50 - 10.35przyr.12rel.19
10.45 - 11.30hist.21j.pol.18
11.50 - 12.35tech. 14przyr.12
12.55 - 13.40zaj.wych.14zaj.wych.12
13.50 - 14.35z w/ k.przyr.j.pol.22
14.45 - 15.30
15.40 - 16.25zaj.sport.szaj.sport.s
16.30 - 17.15
KLASY VII
Dni tygodniaCzas trwania lekcji J. Gorzkowska A. Popek 
VII AVII B
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45j.pol.22mat.20
8.55 - 9.40j.ang.23j.niem21
9.50 - 10.35mat.20biol.19
10.45 - 11.30hist.21j.ang.15
11.50 - 12.35wf/wfp/swf/wfp/s
12.55 - 13.40wf/wfs/pwf/wfs/p
13.50 - 14.35zkk18info.15
14.45 - 15.30k.p.b.ch.19k.p.b.ch.19
15.40 - 16.25k.fiz.20k.fiz.20
16.30 - 17.15
WTOREK8.00 - 8.45muz.14chem.19
8.55 - 9.40j.ang.23j.pol.21
9.50 - 10.35j.pol.22geog.12
10.45 - 11.30geog.12hist.21
11.50 - 12.35biol.19muz.14
12.55 - 13.40mat.20plast.14
13.50 - 14.35rel.24biol.19
14.45 - 15.30zw18
15.40 - 16.25k.plast.14k.plast.14
16.30 - 17.15skssskss
ŚRODA8.00 - 8.45geog.12mat.18
8.55 - 9.40chem.19j.niem.15
9.50 - 10.35j.niem.15chem.19
10.45 - 11.30fiz.20j.pol22
11.50 - 12.35inf.15fiz.20
12.55 - 13.40j.pol.19mat.20
13.50 - 14.35hist.21rel.25
14.45 - 15.30rel.25zaj.wych.21
15.40 - 16.25zaj.sport.s/pzaj.sport.s/p
16.30 - 17.15
CZWARTEK8.00 - 8.45j.niem.19fiz.19
8.55 - 9.40fiz.20j.pol.22
9.50 - 10.35plast.14j.pol.22
10.45 - 11.30mat.20j.angczyt.
11.50 - 12.35j.pol.22hist.21
12.55 - 13.40wf/wfp/swfp/s
13.50 - 14.35wf/wfs/pwfs/p
14.45 - 15.30zaj.wych.20zkk dz.13
15.40 - 16.25zaj.sport.szaj.sport.s
16.30 - 17.15
PIĄTEK8.00 - 8.45mat.20geog.12
8.55 - 9.40mat. 20j.ang.21
9.50 - 10.35j.ang.22mat.20
10.45 - 11.30j.pol.22mat.20
11.50 - 12.35j.pol22j.pol.23
12.55 - 13.40chemia19j.pol.23
13.50 - 14.35biologia19rel.22
14.45 - 15.30dor.zaw.24dor.zaw.22
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15
KLASY VIII
Dni tygodniaCzas trwania lekcji A. Welz A. Andruszak I.Fischer M.Beńko 
VIII AVIII BVIII CVIII D
PONIEDZIAŁEK8.00 - 8.45j.polski24mat.25j.niem.21zaj.rozw.kreat.6
8.55 - 9.40j.polski24mat.25j.pol.22rewczyt./6
9.50 - 10.35j.ang.23j.pol.24j.ang.22zaj.rozw.kreat6
10.45 - 11.30mat.25j.niem.23mat.20wfsg
11.50 - 12.35j.niem.14hist.21chem.19zaj.rozw.kreat6
12.55 - 13.40hist.21j.ang23zaj.wych.czyt.funk.w środ.6
13.50 - 14.35zaj.wych.19zaj.wych.23wos21zaj.rozw.kreat6
14.45 - 15.30k.p.b.ch.19pdt23k.p.b.ch.19
15.40 - 16.25k.fiz.20k.fiz.20k.fiz.20
16.30 - 17.15
WTOREK8.00 - 8.45fiz.20j.pol.24j.pol22z.roz.kom.6
8.55 - 9.40j.pol24fiz.20j.pol.22z.roz.kom.6
9.50 - 10.35mat25chem.19mat.20rel.6
10.45 - 11.30chemia19mat.25edb15funk.w środ.6
11.50 - 12.35j.ang23j.ang.20geog12wf1
12.55 - 13.40geogr.12rel.24biol19funk.w środ.6
13.50 - 14.35wf /wfs/pwf chłpwf chpfunk.w środ.6
14.45 - 15.30wf/wfp/swf chł.swf chs
15.40 - 16.25k.plast.14k.plast./sks14/sk.plast.14
16.30 - 17.15skssskssskss
ŚRODA8.00 - 8.45rel.22fiz.20wos21rew.5
8.55 - 9.40j.pol.24geog.12fiz.20z.roz.kreat.6
9.50 - 10.35fiz.20j.pol.24j.polczyt.z.roz.kreat.6
10.45 - 11.30j.niemczyt.j.ang25mat.19funk.w środ.6
11.50 - 12.35mat.25wos24hist.21funk.w środ.6
12.55 - 13.40hist.21mat.25inf.15z.roz.kreat.6
13.50 - 14.35wf chł.swf /wfpwf/wfp
14.45 - 15.30wf chł.pwf/wfswf/wfs
15.40 - 16.25zaj.sport.szaj.sport.szaj.sport.szaj.sport.s/p
16.30 - 17.15
CZWARTEK8.00 - 8.45wf dz.ppol.24j.ang23z.roz.kreat.6
8.55 - 9.40wf dz./zkk ch.spol.24j.niem.19z.roz.kreat.6
9.50 - 10.35j. pol.24mat.25fiz. 20wf1
10.45 - 11.30chem.19j.niem.23j.pol.22z.roz.kreat.6
11.50 - 12.35j.ang.23relczyt.chem.19z.roz.kreat.6
12.55 - 13.40wos21chem.19mat.20funk.w środ.6
13.50 - 14.35biol.19dor.zaw.22rel.12
14.45 - 15.30rel.25dor.zaw.22
15.40 - 16.25p.d.t23zaj.sport.szaj.sport.szaj.sport.s
16.30 - 17.15
PIĄTEK8.00 - 8.45mat.25hist.21pdt19z.roz.kreat.6
8.55 - 9.40mat.25j.pol.24j.pol.22z.roz.kreat.6
9.50 - 10.35j.pol.24edbsghist.21z.roz.kreat.6
10.45 - 11.30edbczyt.biol.19j.ang.23wfsg
11.50 - 12.35wos21inf.15mat.20rel6
12.55 - 13.40inf.15wos21rel.20
13.50 - 14.35dor.zaw.22wf dz.pwf dz.p
14.45 - 15.30wf dz.pwf dz.p
15.40 - 16.25
16.30 - 17.15

Pin It on Pinterest

Share This