SZKOŁA > Nasz zespół

Anna Ptasińska - Wojewoda
Dyrektor Szkoły
Anna Senger
Wicedyrektor Szkoły
Julia Bialk
Wicedyrektor Szkoły
Basia Szadziewska
Opiekun świetlicy profilaktycznej
Małgorzata Żmuda
Logopeda
Magdalena Telepska - Kosińska
Psycholog
Michał Szarafin
Nauczyciel wychowania fizycznego
Adriana Wiernicka
Nauczyciel pedagogiki specjalnej
Hanna Antoniak
Nauczyciel katecheta
Siostra Teresa
Nauczyciel katecheta
Joanna Dębniak
Nauczyciel języka angielskiego
Hanna Adamska
Nauczyciel języka angielskiego
Agnieszka Andruszak
Nauczyciel języka angielskiego
Agnieszka Końko - Stańkowska
Nauczyciel matematyki
Wojciech Konopka
Nauczyciel wychowania fizycznego
Jarosław Karczewski
Nauczyciel wychowania fizycznego
Bożena Florczuk
Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
Karin Steller
Nauczyciel bibliotekarz
Katarzyna Gniedziejko
Nauczyciel oddziału przedszkolnego
Alicja Pietrzak
Nauczyciel nauczania początkowego
Ewa Jaworska
Nauczyciel pedagogiki specjalnej
Aneta Cybulak
Wychowawca świetlicy
Małgorzata Beńko
Nauczyciel pedagogiki specjalnej
Joanna Myszka
Nauczyciel nauczania początkowego
Alicja Koprowska
Nauczyciel nauczania początkowego
Bożena Giecołd
Nauczyciel nauczania początkowego
Danuta Musińska
Nauczyciel nauczania początkowego
Maria Dolecka
Wychowawca świetlicy
Anna Koszarowska
Nauczyciel nauczania początkowego
Barbara Augusiak
Nauczyciel nauczania początkowego
Hanna Sawa
Nauczyciel pedagogiki specjalnej
Ksymena Wilk
Nauczyciel plastyki
Magdalena Płaszko - Tyndzik
Nauczyciel pedagogiki specjalnej
Marlena Maśnica
Nauczyciel pedagogiki specjalnej
Izabela Fisher
Nauczyciel języka polskiego
Magdalena Witkowska
Nauczyciel bibliotekarz
Mateusz Skrodzki
nauczyciel wychowania fizycznego
Anna Żołubak
nauczycielka języka angielskiego
Aneta Matyjaszczyk
Wychowawca świetlicy
Małgorzata Kardaś
Nauczyciel muzyki i techniki
Marta Kolka
Nauczyciel matematyki i informatyki
Adam Popek
Nauczyciel historii
Anna Welz
Nauczyciel przyrody, biologii, chemii
Alicja Słomion
Nauczyciel oddziału przedszkolengo
Natalia Lelmacher
Nauczyciel przyrody i geografii
Izabela Walendzewicz
nauczyciel języka polskiego
Ewa Nieznalska
Pielęgniarka
Jolanta Gorzkowska
Nauczyciel matematyki
Anna Wirska
Nauczyciel oddziału przedszkolnego
Joanna Walczyna
Personel administracyjny - sekretariat
Ewa Bubółka
Personel administracyjny - kadry
Maciej Danowski
Nauczyciel historii i WOS
Beata Choszcz
Personel administracyjny
Ewa Trojanowska
Specjalista żywienia
Danuta Zarodkiewicz
Personel obsługi - kuchnia
Małgorzata Hellmann
Personel obsługi - kuchnia
Leszek Michalczyk
Personel obsługi - konserwator
Anna Król
Nauczyciel pedagogiki specjalnej
Izabela Szwaba
Wychowawca świetlicy
Magdalena Rutkowska
nauczyciel pedagogiki specjalnej
Ewa Wrosz
Nauczyciel języka polskiego
Mirosław Behrendt
Nauczyciel fizyki
Natalia Mering
Nauczyciel oddziału przedszkolnego
Alicja Kaśków
Wychowawca świetlicy
Siostra Maristela
Nauczyciel religii
Katarzyna Nartowska
Nauczyciel Języka Niemieckiego
Milena Sadowska
Nauczyciel języka polskiego

Pin It on Pinterest

Share This