• Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku

Najnowsze wiadomości

 • Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Miś i jego przygody”

  W załączniku wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Miś i jego przygody”. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie! Rozstrzygnięcie: Nasza szkoła już po raz siódmy ogłosiła konkurs plastyczny związany z

 • Akademia Pana Kleksa w IC

  Uczniowie z klasy IV B – Romka, Oliwia i Tomek zafascynowani lekturą „Akademia Pana Kleksa” postanowili opowiedzieć o przygodach głównego bohatera swoim młodszym kolegom z pierwszej klasy. Zapraszamy do przeczytania

 • Konkursy w SP 39!

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą konkursową organizowaną przez Naszą Szkołę. Na stronie szkolnej http://www.sp39.edu.pl/uczen/konkursy/ znajdziecie Państwo wszystkie informacje o planowanych konkursach. Najbliższe wydarzenia to dwa wewnątrzszkolne konkursy: plastyczno-językowy

 • Już wkrótce Festyn Mikołajkowy!

  6 grudnia br., w godzinach 10.00-13.00 serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym Festynie Mikołajkowym zorganizowanym przez Nauczycieli, Uczniów oraz Rodziców SP39. Podobnie jak w latach poprzednich czeka na Państwa wiele

 • Konkurs Moje prawa-ważna sprawa!

  Z okazji 25-lecia Konwencji o Prawach Dziecka zapraszamy uczniów do udziału w Konkursie „Moje prawa – ważna sprawa!”. Konkurs „Moje prawa-ważna sprawa!” objął Patronatem Honorowym Rzecznik Praw Dziecka. Celem konkursu

NEWS

NEWS

W dziale News przeczytasz wszystkie wiadomości oraz przejrzysz archiwum

KOT HIPOLIT

KOT HIPOLIT

Interaktywna adopcja - program edukacyjny.

Kalendarz

Kalendarz

Wszystkie wydarzenia z życia Szkoły w jednym miejscu. Oprócz niezapowiedzianych kartkówek oczywiście...

Adres

Partnerzy szkoły

loading
 • Nordea
 • Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna Nr 1
 • EFS
 • Hossa
 • Miasto Gdańsk
 • RD Wrzeszcz Górny
 • NDC Interactive

Partnerzy medialni

loading
 • Czas Dzieci
 • Za rączkę
 • Mądra Miłość