• Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku

Najnowsze wiadomości

 • Rekrutacja 2016/2017

  W poniedziałek, 14 marca br., rusza rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych. Rekrutacja do klas pierwszych – 14.03.2016 od godziny 9.00 do 08.04.2016 do godziny 15.00, rekrutacja do oddziałów

 • Rowerowy Maj na półmetku!

  Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z wynikami kampanii (04-13.V). Dziękuję serdecznie za dotychczasowe zaangażowanie i serdecznie gratuluję rezultatów. Na stronie www.rowerowygdansk.pl/start,163,180 znajdziecie Państwo informacje o tym programie.

 • Nakręć się na Pozytywne Obroty

  Nasza Szkoła, jako jedna z trzech wybranych placówek, weźmie udział w tegorocznej edycji akcji Pozytywne Obroty. Pozytywne Obroty to wspólna akcja Skandii oraz Fundacji Doroty Stalińskiej „Nadzieja”. Celem akcji jest

 • Drużynowy sukces chłopców z IIIB!

  Reprezentanci naszej szkoły Tymoteusz Ręczmin, Franciszek Bieńczak oraz Miłosz Sobiak zajęli III miejsce w „Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej z elementami języka angielskiego”. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej

 • Sukcesy, sukcesy, sukcesy…

  Sukces uczennic naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie plastyczno-technicznym „Opowiedział dzięcioł sowie”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 89 w Gdańsku. Trzecie miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy II D Hanna Wyszomirska.

 • Wyniki Wojewódzkiego Konkursu „Plakat filmowy”

  Zakończyła się III edycja Wojewódzkiego Konkursu „Plakat filmowy”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów! Poniżej wyniki. Wyniki konkursu: Protokół konkursu plakat filmowy

NEWS

NEWS

W dziale News przeczytasz wszystkie wiadomości oraz przejrzysz archiwum

KOT HIPOLIT

KOT HIPOLIT

Interaktywna adopcja - program edukacyjny.

Kalendarz

Kalendarz

Wszystkie wydarzenia z życia Szkoły w jednym miejscu. Oprócz niezapowiedzianych kartkówek oczywiście...

Adres

Partnerzy szkoły

loading
 • Nordea
 • Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna Nr 1
 • EFS
 • Hossa
 • Miasto Gdańsk
 • RD Wrzeszcz Górny
 • Wychowanie do szczęścia

Partnerzy medialni

loading
 • Czas Dzieci
 • Za rączkę
 • Mądra Miłość