• Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku

Najnowsze wiadomości

 • Uroki Arktyki w opowieściach Rafała Świętoniowskiego

  16 stycznia 2015r. klasa IIIa gościła na lekcjach Pana Rafała Świętoniowskiego – licencjonowanego przewodnika, mieszkańca Sopotu i Spitsbergenu. Pan Rafał jest entuzjastą, przewodnikiem, organizatorem psich zaprzęgów, człowiekiem kochającym zimne klimaty,

 • Dzień Świętej Łucji

  Kolejny już raz w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Św. Łucji. Przypadające 13 grudnia święto jest świętem światła i zarazem swoistym prologiem, rozpoczęciem przygotowań do Bożego Narodzenia. Dziewczęta ze Szkolnego Koła

 • Szkolny konkurs „MOJE Z KOTEM SPOTKANIE, CZYLI HISTORII PISANIE”

  Już drugi rok nasza szkoła razem ze Stowarzyszeniem GDAŃSKI ANIMALS realizuje autorski projekt edukacyjny „Utul Kota Hipolita-interaktywna adopcja”. Szkoła wspiera także Stowarzyszenie, które po raz pierwszy w tym roku ma

 • Nowe zajęcia sportowe z elementami tańca

  Od połowy stycznia rozpoczną się zajęcia ruchowo- rekreacyjne z elementami tańca. Zajęcia prowadzone będą przez pracownika GOKF-u, panią Karolinę Szalczewską. Poniżej harmonogram zajęć oraz druk zgody rodziców. Zajęcia sportowo-rekreacyjne z

 • Sukcesy Antosia z VC

  Antek jest niezwykle uzdolnionym uczniem. Pięknie śpiewa i gra na gitarze akustycznej. Swój talent muzyczny rozwija pod opieką taty. Antoś bardzo lubi rysować. Jego zdolności doceniane są na różnorodnych konkursach,

NEWS

NEWS

W dziale News przeczytasz wszystkie wiadomości oraz przejrzysz archiwum

KOT HIPOLIT

KOT HIPOLIT

Interaktywna adopcja - program edukacyjny.

Kalendarz

Kalendarz

Wszystkie wydarzenia z życia Szkoły w jednym miejscu. Oprócz niezapowiedzianych kartkówek oczywiście...

Adres

Partnerzy szkoły

loading
 • Nordea
 • Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna Nr 1
 • EFS
 • Hossa
 • Miasto Gdańsk
 • RD Wrzeszcz Górny
 • NDC Interactive

Partnerzy medialni

loading
 • Czas Dzieci
 • Za rączkę
 • Mądra Miłość