• Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku

Najnowsze wiadomości

 • Pasowanie na czytelnika

  Na początku kwietnia w czytelni odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. Najmłodsi obejrzeli inscenizację przygotowaną dla nich przez starsze koleżanki z Koła Przyjaciół Książki. Rozwiązywali krzyżówkę i

 • Apel z okazji Dnia Służby Zdrowia

  8 kwietnia 2014r. z okazji Dnia Służby Zdrowia odbył się uroczysty apel dla klas młodszych. Przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali laurki dla Pani Ewy – naszej szkolnej pielęgniarki i złożyli Jej

 • Wojewódzki Konkurs „Baśnie i legendy kaszubskie”

  20 marca 2014r. w Szkole Podstawowej nr 82 odbył się finał II Wojewódzkiego Konkursu „Baśnie i legendy kaszubskie”. Liczna reprezentacja naszej szkoły, zarówno w konkursie wiedzy jak i plastycznym, zdobyła

 • Świąteczne życzenia od Rady Rodziców!

  Szanowni Państwo! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zamieszczam życzenia od przewodniczącego Rady Rodziców, Pana Jacka Rajchel! Życzenia Wielkanocne 2014 od Rady Rodziców

 • Niezwykły Gość grupy 0C – pułkownik Bogacki

  11 kwietnia gościem grupy 0 c był dziadek Weroniki – płk Ryszard Bogacki. Opowiedział dzieciom o współpracującej z naszą szkołą od początku jej istnienia jednostką wojskową „Niebieskie Berety”. Wspominał o

NEWS

NEWS

W dziale News przeczytasz wszystkie wiadomości oraz przejrzysz archiwum

KOT HIPOLIT

KOT HIPOLIT

Interaktywna adopcja - program edukacyjny.

Kalendarz

Kalendarz

Wszystkie wydarzenia z życia Szkoły w jednym miejscu. Oprócz niezapowiedzianych kartkówek oczywiście...

Adres

Partnerzy szkoły

loading
 • Nordea
 • Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna Nr 1
 • EFS
 • Hossa
 • Miasto Gdańsk
 • RD Wrzeszcz Górny
 • NDC Interactive