• Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku

Najnowsze wiadomości

 • „Szkoła dla Rodziców Nastolatka”

  Szanowny Rodzicu! Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień organizuje warsztaty: „Szkoła dla Rodzica Nastolatka” skierowane do osób, których dzieci ukończyły 12 rok życia. Wiek nastoletni jest czasem trudnym zarówno dla młodych ludzi

 • Punkt informacyjno-konsultacyjny dla Rodziców

  17 września rusza punkt informacyjno-konsultacyjny dla Rodziców dzieci uczących się w gdańskich placówkach edukacyjnych. Od października 2010 na zaproszenie prezydenta Pawła Adamowicza w ramach Gdańskiego Forum Rad Szkół i Rad

 • Warsztaty dla rodziców „Moje żywe srebro”

  Informujemy, że specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Gdańsku organizują warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców dzieci z nadpobudliwością psychoruchową z klas 1-3. Noszą nazwę „Moje żywe srebro”. Odbywać się będą

 • Stara-Nowoczesna Sala Gimnastyczna

  Minęły wakacje, a tu niespodzianka- nasza sala gimnastyczna nabrała nowego blasku. Po ponad dwóch miesiącach intensywnych prac remontowych został odnowiony ważny obiekt sportowy naszej szkoły. Położono nowy parkiet, odmalowano ściany

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

  Dnia 1.09.2014r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Przywitaliśmy w swoich progach nowych uczniów i nauczycieli – panią Magdalenę Graczyk – Zatorską – nauczycielkę języka polskiego oraz panią Marię Kowalczyk –

NEWS

NEWS

W dziale News przeczytasz wszystkie wiadomości oraz przejrzysz archiwum

KOT HIPOLIT

KOT HIPOLIT

Interaktywna adopcja - program edukacyjny.

Kalendarz

Kalendarz

Wszystkie wydarzenia z życia Szkoły w jednym miejscu. Oprócz niezapowiedzianych kartkówek oczywiście...

Adres

Partnerzy szkoły

loading
 • Nordea
 • Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna Nr 1
 • EFS
 • Hossa
 • Miasto Gdańsk
 • RD Wrzeszcz Górny
 • NDC Interactive

Partnerzy medialni

loading
 • Czas Dzieci
 • Za rączkę
 • Mądra Miłość