• Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku

Najnowsze wiadomości

 • Wyprawka szkolna na rok szkolny 2015/2016

  Poniższy komunikat dotyczący „Wyprawki szkolnej 2015” oraz załączone wnioski w całości są przygotowane przez Wydział Rozwoju Społecznego UM w Gdańsku. Informacja dotycząca udzielenia pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i

 • „Chłopak na opak i inne wiersze” – humor w wierszach Wandy Chotomskiej

  27 maja w czytelni odbył się konkurs recytatorski wierszy Wandy Chotomskiej. Uczniowie przygotowali humorystyczne utwory i rozbawili zebraną widownię. Recytację wzbogacili rekwizytami i barwnymi strojami. Laureatami konkursu zostali: Ula Baranowska

 • Festyn rodzinny

  W sobotę, 30 maja bawiliśmy się wyśmienicie na kolejnym Rodzinnym Festynie Środowiskowym, którego organizatorem była nasza szkoła. Na boiskach, placach i terenach zielonych wokół budynku szkoły przygotowano liczne atrakcje. Były

 • Dopalacze-gdzie szukać pomocy?

  W związku z rosnącą liczbą przypadków zatrucia dopalaczami Ministerstwo Edukacji Narodowej już kilka miesięcy temu uruchomiło infolinię, dzięki której bezpłatną pomoc telefoniczną i online mogą uzyskać uczniowie, rodzice i nauczyciele.

 • Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2015/2016

  Poniżej link do Szkolnego Zestawu Podręczników oraz Szkolnego Zestawu Programów na rok szkolny 2015/2016. Rodzice dzieci rozpoczynających naukę w klasie I, II i IV kupują jedynie podręcznik do religii. Pozostały

NEWS

NEWS

W dziale News przeczytasz wszystkie wiadomości oraz przejrzysz archiwum

KOT HIPOLIT

KOT HIPOLIT

Interaktywna adopcja - program edukacyjny.

Kalendarz

Kalendarz

Wszystkie wydarzenia z życia Szkoły w jednym miejscu. Oprócz niezapowiedzianych kartkówek oczywiście...

Adres

Partnerzy szkoły

loading
 • Nordea
 • Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna Nr 1
 • EFS
 • Hossa
 • Miasto Gdańsk
 • RD Wrzeszcz Górny
 • Wychowanie do szczęścia

Partnerzy medialni

loading
 • Czas Dzieci
 • Za rączkę
 • Mądra Miłość