Najnowsze wiadomości

Plan wyjść w ramach zajęć ZIMA W MIEŚCIE 2017

Przedstawiamy plan zajęć poza terenem Szkoły w czasie akcji Zima w 2017. Organizatorzy proszą, aby dzieci przynosiły bilety na przejazdy (a nie pieniądze na bilety). Udział w zajęciach poza terenem szkoły - według kolejności zapisów na poszczególne listy (liczba...

czytaj dalej

Nowa strona internetowa Szkoły

Przedstawiamy nową stronę internetową Szkoły Podstawowej nr 39 w Gdańsku. Strona ta powstała z kilku powodów, ale najważniejszymi spośród nich były: - dostosowanie do trendów w Internecie, czyli przede wszystkim poprawa funkcjonowania na urządzeniach mobilnych (obecna...

czytaj dalej

Odpłatność za obiady – styczeń 2017

W styczniu odpłatność za obiady wynosi 41,80 zł (11 dni x 3,80 zł). Bardzo proszę o wpłacanie prawidłowych kwot na konto. W przypadku wpłaty niepełnej kwoty należy wyszczególnić dni, w których dziecko nie będzie korzystać z obiadów. Zgłoszenia odwołania przyjmowane są...

czytaj dalej

Spotkanie Rady Rodziców

13 grudnia br. o godz. 18.30 w świetlicy szkolnej odbędzie się spotkanie Rady Rodziców. Spotkanie poprowadzi pani dyrektor, Anna Ptasińska-Wojewoda.

czytaj dalej

Tegoroczny „Festyn Mikołajkowy” za nami!!!

3.12.2016 r. w sobotę, w naszej szkole odbyła się wielka, świąteczna zabawa. Przygotowali ją nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i ich rodzice. Zaangażowanie każdego było ogromne. Już o godzinie 10-tej stoiska świąteczne, na korytarzu szkolnym, czekały pełne...

czytaj dalej

Facebook

ARCHIWUM NEWSÓW

50 LAT!

Jubileusz naszej Szkoły

Szkoła Podstawowa nr 39 w 2013 roku obchodziła 50 lecie swojego istnienia.
więcej

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Wszystkie informacje o naszej Szkole w serwisie BIP.
więcej

NEWS

Najnowsze informacje

Najnowsze informacje z życia Szkoły w jednym miejscu. Polecamy!
więcej

Adres

Szkoła Podstawowa nr 39
im. Wojska Polskiego

ul. Obywatelska 1
80-259 Gdańsk

07.30 – 15.30 (Sekretariat)
tel.: +48 58 341 19 60
fax: +48 58 341 19 60 wew. 5
e-mail: sp39@sp39.edu.pl
www.sp39.edu.pl

Partnerzy

Pin It on Pinterest

Share This